Inloggen




Facebook
 
Kalender

Speeldag 1
zo 22 okt   KAAG CC Relays Gent

Speeldag 2
zo 29 okt   BONH Bonheiden
zo 29 okt   DCLA Leuven
zo 5 nov   ARCH Ciney
zo 5 nov   VMOL CC Mol
zo 5 nov   OPW Opwijk
zo 5 nov   AZW Waregem
zo 5 nov   KAAG Zwijnaarde
zo 5 nov   ADD Tongeren
zo 5 nov   HF Stavelot
za 11 nov   USBW Braine l'Alleud
za 11 nov   RAM Mechelen
zo 12 nov   HALE Aalter
zo 12 nov   SACN Neerpelt
zo 12 nov   SPA Spa
zo 12 nov   DAMP Saint-Mard

Speeldag 3
za 18 nov   CABW Nivelles
zo 19 nov   ACKO Kortenberg
zo 19 nov   DUFF Duffel
zo 19 nov   DEIN Deinze
zo 19 nov   ACLO Saint-Vaast
zo 19 nov   OCAN Gesves
zo 19 nov   BBS Bertrix
za 25 nov   SPVI Vilvoorde
za 25 nov   USTA Gaurain
zo 26 nov   NA Tilburg (NED)
zo 26 nov   GENK Genk
zo 26 nov   AVR CC Roeselare
zo 26 nov   AVLO Zele
zo 26 nov   ARAC Arendonk
zo 26 nov   FAC Flemalle

Speeldag 4
za 2 dec   OSGA Baudour
zo 3 dec   BREE Bree
zo 3 dec   SGOL Boechout
zo 3 dec   ROBA Wespelaar
zo 3 dec   ASVO Oudenaarde
zo 3 dec   ACCO Couvin
zo 3 dec   LACE La Calamine
zo 3 dec   RIWA Rixensart
zo 10 dec   SMAC Malonne
zo 10 dec   EAA EK Samorin (SVK)
zo 10 dec   EAA EK - Selectie
zo 10 dec   AVZK Booischot
zo 10 dec   BBS Rossart

Speeldag 5
zo 17 dec   ATAC Lille
zo 17 dec   HUY Wanze
zo 17 dec   NA Heyres (FRA)
zo 17 dec   MACD Dilsen-Stokkem
zo 17 dec   RCG Berlare
za 30 dec   RIEM Ertvelde-Rieme
zo 31 dec   NA Soest (NED)
zo 7 jan   HULS Hulshout
zo 7 jan   GRIM Grimbergen
zo 7 jan   ATLA Lanaken
zo 7 jan   HERV Charneux
zo 7 jan   UAC Chatelet
za 13 jan   NA Edinburg (SCO)
zo 14 jan   ROCA Wellin
zo 14 jan   WS Woluwe Saint-Lambert
zo 14 jan   ACLE Lessines
zo 14 jan   LIER Lier
zo 14 jan   ACME Maldegem
zo 14 jan   ACA Alken

Speeldag 6
zo 21 jan   FCHA CC Hannuit
zo 21 jan   FLAC Ieper
zo 21 jan   ACHL Herentals
zo 21 jan   SPBO Bornem
zo 21 jan   NA Kerkrade (NED)
za 27 jan   TACT Sint-Truiden
zo 28 jan   NA Breda (NED)
zo 28 jan   MACW Veurne
zo 28 jan   GEEL Geel
zo 28 jan   VAC Vilvoorde
zo 28 jan   ZA Zottegem
zo 28 jan   HAMM Hamme
zo 28 jan   ULA Bonnert

Speeldag 7
zo 4 feb   ACP PK Lennik (V-Br)
zo 4 feb   CSDY Maleves
zo 4 feb   SMAC Malonne (CP Namur)
zo 4 feb   CAF Borlon (CP Luxembourg)
zo 4 feb   SER Serain
zo 4 feb   EAA ECCC Mira (POR)
zo 4 feb   AVLO PK Lokeren (O-Vl)
zo 4 feb   SPBO PK Bornem (Antw)
zo 4 feb   GENK PK Genk (Limb)
zo 4 feb   BEHO PK Beernem (W-Vl)
zo 4 feb   DS Dour (CP Hainaut)

Speeldag 8
zo 11 feb   ROBA CC Rotselaar
zo 18 feb   ESAK Essen
zo 18 feb   LEBB Lebbeke
zo 18 feb   DALO Lommel
zo 18 feb   MALM Malmedy (CP Liege)
zo 18 feb   FLEU Fleurus

Speeldag 9
zo 25 feb   KBAB BK Brussel
zo 4 maa   FLAC Ardooie
zo 4 maa   LOOI Tessenderlo
zo 4 maa   NA Oreye
zo 11 maa   RFCL Naimette
zo 18 maa   KBAB BK Masters Gesves
zo 18 maa   NA Eindstand CrossCup

Partners
ElliptiGO Belgium
WCUP Your Drive 2 Win
Atletiekleven
Running and More
Topsport Lebbeke
Lotto CrossCup
Maspoe vzw