Inloggen




Facebook
 
Clubstand

Plaats Club Naam Punten  Naam Punten  Naam Punten  TotaalPunten 
1.  DCLA.  Van Assche Lukas 1052 Van de Vondel Julie 940 Van Loock Daniël 900 2892 
2.  TACT.  Robben Tom 1048 Robben Jens 947 Robben Simon 896 2891 
3.  ACHL.  Vermeulen Kaat 1031 Vervecken Jo 1002 yves vermeulen 829 2862 
4.  AVT.  Truyers Marte 975 Van Den Bosch Jonas 935 Maes Dave 876 2786 
5.  ADD.  Max Ruben 992 Soccol Manuela 904 bollen frank 864 2760 
6.  ROBA.  Van Proeyen Karen 929 Van Kerkhoven Dirk 925 Nijs Michiel 904 2758 
7.  VAC.  Van den Bergh Emiel 955 Quintelier Karen 894 Gryp Tine 869 2718 
8.  KAAG.  Thienpont Gilbert 964 Cherlet Marc 960 Pauwels Thomas 752 2676 
9.  DAMP.  Doumont Damien 981 Thomas Juliette 863 Corentin Louis 827 2671 
10.  LYRA.  Chovau Simon 975 Saké Nicolaï 868 Lunders Nico 816 2659 
11.  AVR.  Vandermeersch Thijs 920 Gallein Sofie 866 depoortere dries 763 2549 
12.  VMOL.  De Cremer Glenn 863 Kelchtermans Peter 843 Hus Martijn 832 2538 
13.  AVLO.  De Schryver Davy 874 Van Loocke Jonas 845 Vervaet Jan 818 2537 
14.  VOLH.  Leys MichaĂ«l 1038 De Bock Jolien 776 De Caluwaert Cedric 712 2526 
15.  OB.  vynck stein 916 Darthet Wim 813 Maréchal David 784 2513 
16.  ACKO.  Demeyere Karel 836 Waerzeggers Bridey 822 Vandervorst Edwin 809 2467 
17.  ASVO.  Robbens Dieter 910 Vandeneede Jean-Baptist 777 Reynaert Hanne 775 2462 
18.  RCG.  D'heer hannes 836 Colle Lut 829 Van de Cauter Kenzo 767 2432 
19.  LEBB.  De Proft Michiel 839 Hellinckx Lotte 790 Braem Glen 784 2413 
20.  FLAC.  Quatacker Lore 905 Dekeyser Thomas 822 Goudeseune Jonathan 661 2388 
21.  LAT.  Roels Jonas 865 De Feyter Frankie 773 Boeykens Arne 748 2386 
22.  OLSE.  Francken Sebbe 882 De Meyer Jeroen 807 Hannes Pieter-Jan 695 2384 
23.  AVMO.  Fischer Benny 802 Vanslambrouck Tom 799 Mercier Ward 730 2331 
24.  EA.  Pelicaen Joachim 872 Barbé Kim 791 Bombeke Sven 656 2319 
25.  OEH.  Hendrix Robin 832 Cortvriendt Philip 745 Debognies Simon 731 2308 
26.  RESC.  Petitjean Simon 931 Ruell Kim 760 Vandamme Bram 586 2277 
27.  RIEM.  Balcaen Sarina 759 Baete Martijn 735 Camphens Robbe 729 2223 
28.  MACW.  Rabaey Marijke 828 Vandenbussche Hanna 682 Lingier Tom 654 2164 
29.  HAMM.  Adriaensen Jan 716 Vanderpoorten Marco 688 Willocx Ruben 676 2080 
30.  KKS.  Casteele Steven 716 Casteele Tom 625 Casteele Mathijs 624 1965 
31.  AZW.  Deschodt Bert 1006 Vanhuysse Michiel 478 Decoutere Natan 428 1912 

Seizoensstanden per club
Plaats Ploegnaam Deelnemer Punten 
1.  Gokje2 Doraene Elroy 1027 
2.  De Modderbloedjes De Meyer Thomas 968 
3.  Tinnes team Ruell Tinne 927 
4.  rousseauteam philippart guy 897 
5.  Goan met die banaan Laporte Jens 864 
6.  driesteam philippart guy 856 
7.  Die goan nogal hed Laporte Jens 821 
8.  ninateam philippart guy 815 
9.  de Mokkernaars 2 Dekeyser Hans 814 
10.  wij worden winnaars Thijs Lut 804 
11.  de Mokkernaars 1 Dekeyser Hans 786 
12.  De Molse zandzakjes Reynaert Wouter 785 
13.  Run bitch run Stevens Johan 776 
14.  DDT Oké Spikes Berghman Pieter 759 
15.  De Offroad Joggers De Meyer Thomas 758 
16.  Verliezende verliezers Thijs Lut 743 
17.  Ploegje 2 Schreurs Marc 724 
18.  De Crossduivels Schreurs Marc 722 
19.  De Achterblijvers Hauben Rita 694 
20.  Modderdutsen2 De Baene Hanne 687 
21.  Team Team Nys Daniël 681 
22.  Leontopithecus Gerassimova Larissa 671 
23.  De Crossertjes Hauben Rita 662 
24.  De penskes Cauwenberghs Hans 657 
25.  Loperkes2 Van Crombruggen Bart 647 
26.  De ballekes Cauwenberghs Hans 642 
27.  winning team Bartholomeus Merel 631 
28.  Limburg4live Simons Tom 625 
29.  giekteam philippart guy 612 
30.  on your marks get set go Bartholomeus Merel 604 
31.  HMIX Turbos Van Hoeymissen Elke 602 
32.  Try runnerss Nelissen Rudi 591 
33.  Suggesties van de chef Vanhauwaert Eline 583 
34.  Loperkes Van Crombruggen Bart 582 
35.  voila goed gekozen reniers sabine 582 
36.  LEZAMIS Hellinckx Geert 582 
37.  molenlopers Bekegem Vanhullebusch Marc 580 
38.  Snel sneller snelst Poncelet Daisy 560 
39.  HMIX Tubos Relays Van Hoeymissen Elke 555 
40.  Zwijntjes Gerassimova Larissa 533 
41.  De Slijklopers Tomanek Pavel 529 
42.  Relays Doraene Elroy 524 
43.  Doe ke zot Vanhauwaert Eline 522 
44.  Veni Vremde Vici Vangenechten Matthias 516 
45.  Bende van de Crossklapper Berghman Pieter 469 
46.  Modderdutsen De Baene Hanne 452 
47.  Newteam Van Raemdonck Steven 364 
48.  Stellie Vanhullebusch Marc 319 
49.  ajetmaweet De Groodt nelson 160 


Partners
Running Center Leuven
ElliptiGO Belgium
WCUP Your Drive 2 Win
Atletiekleven
Running and More
Structabo CrossCup
Maspoe vzw