Inloggen




Facebook
 
Clubstand

Plaats Club Naam Punten  Naam Punten  Naam Punten  TotaalPunten 
1.  OEH.  Debognies Simon 931 Cortvriendt Philip 926 Keppens Joris 822 2679 
2.  AVT.  Truyers Yalina 925 Gijbels Nick 848 Truyers Bert 810 2583 
3.  OB.  Kinget Loewis 873 Verhelst Maxime 840 Maréchal David 820 2533 
4.  DCLA.  Van Assche Lukas 855 Lammens Wouter 812 Van de Vondel Julie 789 2456 
5.  ROBA.  Lemmens Tuur 880 stroobandt bart 774 Van de Putte Cedric 751 2405 
6.  LEBB.  Blommaert Tristan 847 Braem Glen 770 Pianet Patrick 766 2383 
7.  AVLO.  De Schryver Davy 823 Tinck Justine 810 Janssens Fien 724 2357 
8.  ADD.  Soccol Manuela 844 Peeters Dorien 779 bollen frank 723 2346 
9.  ACHL.  Thys Thomas 804 De Cuyper Warre 754 Bienens Johan 736 2294 
10.  RCG.  Ost Riken 760 Colle Lut 733 D'heer hannes 730 2223 
11.  RESC.  Petitjean Simon 869 Ruell Kim 690 Lins Noémie 661 2220 
12.  AVMO.  Petralia Jan 774 Fincioen Stijn 723 Mercier Ward 720 2217 
13.  HAC.  D'Hoore Raf 805 Tahon Charlotte 715 D'Hoore Ward 695 2215 
14.  VAC.  Quintelier Karen 769 Van den Bergh Bert 751 De Wachter brent 691 2211 
15.  ACP.  Collin Frédéric 785 Van der Heyden Tim 767 Devillé Sofie 656 2208 
16.  KAAG.  Benschop Viktor 785 Lafort Quinten 742 De Backer Gerben 681 2208 
17.  BONH.  Paternoster Julien 917 hendrickx nele 638 Joeri Van Belle 634 2189 
18.  VOLH.  Cools Sven 744 De Bock Jolien 718 Meul Wim 704 2166 
19.  RAM.  Jacobs Jasper 773 Lauwers Sofie 766 lauwers marc 622 2161 
20.  VMOL.  De Cremer Glenn 724 Kelchtermans Peter 716 Teunkens Karel 689 2129 
21.  EA.  De Sadeleer Petra 722 Pelicaen Joachim 703 Barbé Kim 692 2117 
22.  LYRA.  Saké Nicolaï 802 Somers Michael 663 Chovau Simon 639 2104 
23.  MACW.  Lingier Tom 782 Dedrie Arne 695 Rabaey Marijke 622 2099 
24.  DAC.  De Troyer Maura 862 Verschoren Bart 665 Torbeyns Jef 568 2095 
25.  VITA.  Baetens Michiel 825 Mattens Frans 661 Hanne Verbruggen 608 2094 
26.  KKS.  Van Belleghem Wout 668 Casteele Steven 644 Casteele Mathijs 634 1946 
27.  OLSE.  Francken Sebbe 752 Hannes Pieter-Jan 598 De Meyer Jeroen 595 1945 
28.  LAT.  Boeykens Arne 686 De Feyter Frankie 666 schockaert laurens 577 1929 
29.  RIEM.  Rondas Xavier 726 Willems Björn 604 Van Herreweghe Mathias 583 1913 
30.  WACO.  Noel Enzo 745 Weerts Jean-pierre 725 Joris Nicolas 426 1896 
31.  ATLA.  buntinx ralf 677 Heemskerk Steven 643 Heemskerk Cornelius 555 1875 
32.  VS.  Van Lancker Kelly 661 Speliers Koen 621 Dierick Tom 589 1871 
33.  ACME.  De Meyer Thomas 708 Daelemans Sofie 574 Willems Thibault 559 1841 
34.  ASVO.  Bauters Ben 615 Reynaert Hanne 608 Vandeneede Jean-Baptist 598 1821 
35.  ACKO.  Hermans Bianca 632 Waerzeggers Gery 593 Demeyere Karel 591 1816 
36.  CABW.  Barnes Stephanie 654 Scaunet Vanessa 576 Boulvin Dorian 565 1795 
37.  AZW.  Deschodt Bert 910 Vanhuysse Michiel 523 Decoutere Natan 341 1774 
38.  HAMM.  Vanderpoorten Miguel 570 Willocx Ruben 526 Vanderpoorten Marco 518 1614 
39.  ABES.  Vandenlindenloof Charlotte 539 Bicker Benny 487 Bicker janne 482 1508 
40.  LOOI.  Gombeer Matthias 560 Mondelaers Kevin 547 Helsen Thomas 318 1425 
41.  DAMP.  Doumont Damien 468 robin arnaud 464 MAHIEU Justin 325 1257 

Seizoensstanden per club
Plaats Ploegnaam Deelnemer Punten 
1.  Tinnes team Ruell Tinne 959 
2.  De modderzwijntjes Tahon Eric 930 
3.  volmoeite porco carlo 868 
4.  summer philippart guy 832 
5.  lucht philippart guy 792 
6.  De moddervreters Tahon Eric 775 
7.  10e voor 100 Deseure Paulien 762 
8.  Run4live Hauben Rita 759 
9.  water philippart guy 736 
10.  winter philippart guy 731 
11.  Longirostor Rusticus Van der Hoeven Tim 717 
12.  prutsers desmet pieter 712 
13.  Cross4live Hauben Rita 707 
14.  biaattches desmet pieter 704 
15.  HOP HOP Eggermont Pieter 694 
16.  Achterblijvers Schreurs Birgit 691 
17.  spring philippart guy 683 
18.  business Tinck Gilles 679 
19.  Muddevils Van Snick Gerd 676 
20.  De Witte Kenianen Van Snick Gerd 671 
21.  ACP Boven 2 Langhendries Tom 662 
22.  Daknamspurters Van Raemdonck Steven 661 
23.  De paljaskes Gerassimova Larissa 656 
24.  Crossen es crossen Berghman Pieter 654 
25.  De superbollers Cauwenberghs Hans 652 
26.  EBHfriends EBHfriends EBHfriends 650 
27.  De paljaskes 2 Gerassimova Larissa 637 
28.  Run for me reniers sabine 633 
29.  Team dikkie Van Der Kelen Dora 631 
30.  snel sneller snelst Eggermont Pieter 629 
31.  Buzze geve Stevens Johan 621 
32.  Desteren lost den Denjer Cornelis Kris 615 
33.  De Loperkes 2 Van Crombruggen Bart 605 
34.  Team Rebellin Vangenechten Matthias 605 
35.  Daknamspurters2 Van Raemdonck Steven 587 
36.  Molenlopers Vanhullebusch Marc 580 
37.  De vadsige fonzies Van Dyck Maarten 576 
38.  Die goan nogal hed Laporte Jens 565 
39.  autumn philippart guy 558 
40.  De trams 3 Van de Walle Dieter 556 
41.  EBHfriends2 EBHfriends EBHfriends 549 
42.  Mijn toppers Goddeeris Jana 548 
43.  Moekrunners 2 Van Geel Hilde 540 
44.  Bosklappers Van der Hoeven Tim 539 
45.  Modderduivels Haesen Tom 530 
46.  De Kleine Prins Sergooris Hilde 529 
47.  Chasse Patat Odeyn Seppe 528 
48.  Chasse Petat Odeyn Seppe 527 
49.  Jumping is not a crime Berghman Pieter 523 
50.  aero philippart guy 523 
51.  De Loperkes Van Crombruggen Bart 511 
52.  De Trams2 Dewaele Shanna 510 
53.  Kopmannen Goddeeris Jana 506 
54.  The moeksrunners Van Geel Hilde 501 
55.  Team VDK Van Der Kelen Danny 482 
56.  Lowepe begot Laporte Jens 480 
57.  Modderke doen Vanhauwaert Eline 463 
58.  de trams 4 Van de Walle Dieter 457 
59.  ganssneljo porco carlo 430 
60.  De trams1 Dewaele Shanna 430 
61.  MUD De Baene Hanne 416 
62.  Team winnaar Dales Shevon 414 
63.  Tokio2021 Vanderkelen Lukas 386 
64.  ACP Boven Langhendries Tom 384 
65.  Stellie Vanhullebusch Marc 382 
66.  DuffA Van Santfoort Evelien 343 
67.  JVVA Devriese Pieter 279 
68.  Spider Murphy Gang François Pieter 277 
69.  MUDY De Baene Hanne 255 
70.  op pensioen Van der Meiren Sara 252 


Partners
ElliptiGO Belgium
WCUP Your Drive 2 Win
Atletiekleven
Running and More
Topsport Lebbeke
Lotto CrossCup
Maspoe vzw